WITAJ W PROGRAMIE
ŻYCIOWY RESET – ODŻYWIANIE

To pierwszy i jedyny taki program!  

Kiedy w 1996 roku ludzie przyszli po raz pierwszy do Akademii Zdrowego Człowieka po to, żeby schudnąć i lepiej się dzięki temu poczuć, w krótkim czasie zrozumieli, że był to jedynie punkt wyjścia dla nich.

Zrozumieli, że Akademia Zdrowego Człowieka to zdecydowanie coś więcej. Zrozumieli, że nie tylko o przemianę zewnętrzną im chodziło. Odkryli, że potrzebują prawdziwego resetu w życiu. Odżywiania! 

Z dnia na dzień większość z nich chciała zostać w Akademii na dłużej i na jeszcze dłużej. Na trzy miesiące, pół roku, rok. Niektórzy nie chcieli odchodzić w ogóle! 

Tak rozrastały się nasze stacjonarne programy seminaryjne. Powstawały kolejne i kolejne. Miesięczne, trzymiesięczne, sześciomiesięczne. 

Przez różne okresy korzystania z programów Akademii wzięli z niej nie tylko w bardzo łatwy sposób podaną wiedzę o sylwetce czy zdrowiu, ale wzięli też wiedzę do życia. Stworzyli swoje całkowicie nowe sposoby i zachowania podczas przygotowywania posiłków czy jedząc gdzieś w restauracjach. Stworzyli prawdziwe resety. Życiowe resety!

Od tamtego czasu Akademia Zdrowego Człowieka przechodziła również swoje kolejne, własne resety. Powstawała na nowo. Ewoluowała. Za każdym razem przybywało jej wieloletniego doświadczenia i nowej, zmieniającej się wiedzy. 

Dzisiejszy program ŻYCIOWY RESET – ODŻYWIANIE, to bardzo dorosły program. Oparty na wieloletnim doświadczeniu wcześniejszych programów i seminariów, ale też na w bardzo łatwy sposób podanej profesjonalnej, zmieniającej się wiedzy o sylwetce, zdrowiu i odżywianiu. 

A Twój kompletny, pełnowartościowy i niskokaloryczny program odżywiania firmy Herbalife, oparty na badaniach naukowych, wciąż pozostaje nie tylko w zgodzie z wytycznymi Komisji Europejskiej oraz wielu innych oficjalnych światowych organizacji i instytucji, ale wciąż utrzymuje położenie nr 1 na świecie w kategorii kontroli wagi i dobrego samopoczucia. Oczekuj więcej!

ŻYCIOWY RESET – ODŻYWIANIE

Autorski, jednoroczny program całkowitej zmiany stylu i jakości życia Akademii Zdrowego Człowieka. Składa się z dwóch ściśle ze sobą połączonych części, a każda część z 12 lekcji video. 

Część pierwsza NAJPIERW NOWA SYLWETKA to 12 lekcji, które pozwolą Ci stworzyć Twoją nową, wymarzoną sylwetkę.

Część druga ZDROWY CZŁOWIEK TO TY to kolejne 12 lekcji, które pomogą Ci zachować Twoją nową sylwetkę na zawsze. Ale nie tylko, pomogą Ci również odzyskać świetne samopoczucie, poczucie młodości i zdrowie. 

Razem 24 lekcje. Lekcje, które zmienią Twoją sylwetkę i styl życia na zawsze!

ROZGOŚĆ SIĘ I CZUJ SIĘ JAK U SIEBIE!

Ewa Widulińska